UAB „Vesata” elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių pristatymas

Prekių pristatymas galimas dviem būdais:

Siuntiniai pristatomi DPD kurjerio, o Vilniuje prekės gali būti atsiimamos vietoje.

Prekės pristatamos per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Visais atvejais Jūs būsite informuoti apie Jūsų prekių išsiuntimą bei Jums bus suteiktas siuntinio kodas, su kuriuo galėsite sekti savo siuntos buvimo vietą mūsų kurjerio internetiniame puslapyje. Be to, savo užsakymo statusą galėsite sekti ir prisijungę prie savo vesata.lt paskyros. Pasikeitus pristatymo terminui, atskirai Jus apie tai informuosime telefonu ar el. paštu.

Prekių pristatymo metu būtina pateikti kurjeriui asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Priimti prekes iš kurjerio gali tik asmuo, pateikęs užsakymą arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo informacijoje.

Atsiimant prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai atžymėti siuntos priėmimo – perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Prekių pristatymas

©2010 - 2024 Šią svetainę saugo reCAPTCHA ir Google, taikoma privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos. Sprendimas: ofski.dev

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account